Servis

Našim vlastníkom Cub Cadet poskytujeme hodnotu s obsahom podpory, ktorý vám pomôže s istotou pri riešení jednoduchých úloh, alebo rady na predĺženie životnosti vášho stroja. Ak nemôžete nájsť to, čo potrebujete, požiadajte o pomoc odborníka Cub Cadet.

Ak sa vám stroj pokazí, váš predajca ho nemusí nikam posielať, ale opraví ho vo svojej vlastnej dielni. Dealeri Cub Cadet sú odborníci na opravy a sú schopní zabezpečiť všetky potrebné náhradné diely.

Získajte všetky potrebné informácie o záruke, oprave alebo výmene vášho výrobku.

Navrhnuté špeciálne pre váš produkt, poskytujú najlepšiu spoľahlivosť a výkon.

Download or view the latest Cub Cadet product catalog at the link below.

The Cub Cadet Service

Stroje Cub Cadet sú v ponuke iba u autorizovaných predajcov, ktorí ponúkajú široký sortiment výrobkov a služieb. Cieľom predajcu je poskytnúť vám rýchle a pohodlné služby, či sa zaujímate o nový stroj, alebo len potrebujete viac informácií o určitom výrobku alebo službe.

Odborné poradenstvo

Predajný personál každého dílera Cub Cadet je špeciálne vyškolený na predaj trávnych a záhradných strojov i snehových fréz. Už dlhé roky radí zákazníkom a poskytuje odborné poradenstvo, takže určite pomôže vybrať správny stroj aj pre vás.

The Latest Test Equipment

Before you buy, your Cub Cadet dealer will give you the opportunity to start up and test the product you are looking to buy. At Cub Cadet, you will not be buying a “pig in a poke”!

Professional Assembly

Your Cub Cadet dealer will hand over the equipment you buy fully assembled and ready to operate. After all, only a well adjusted machine and a thorough briefing will ensure satisfaction and a long service life.

Financovanie

Chceli by ste svoj nový stroj pohodlne zaplatiť v priebehu niekoľkých nasledujúcich rokov? Žiadny problém! Váš predajca Cub Cadet vám ponúkne najvhodnejší spôsob fi nancovania.

Rýchle doručenie

Veľké produkty, ktoré nemôžete sami previesť, vám predajca Cub Cadet doručí priamo domov.

Odborné opravy

V prípade, že sa váš stroj pokazí, váš predajca Cub Cadet vám stroj vyzdvihne a nechá ho opraviť vo vlastnej predajni. Mať po ruke tie správne náhradné diely a know-how na opravy je jednou zo silných stránok našich predajcov Cub Cadet.

Zoznam predajcov

Nie ste si istí, kde kúpiť produkty Cub Cadet? Pomôžeme vám nájsť najbližšieho predajcu.